Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Mardin Artuklu Devlet Hastanesi Taksi her zaman temiz ve bakımlı araçları ile 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

10 araçlık deneyimli ekibi ile hizmet veren taksi durağımız Mardin, Artuklu, Havaalanı, Devlet Hastanesi, Otogar ,Çarşı, vb. gibi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla, misafir olarak gördüğümüz yolcularımızın güvenli, huzurlu ve rahat yolculuk yapabilmesi için gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Alo taksi ile ulaşan tüm çağrılara, en kısa sürede ulaşmayı temel ilke edinmiş Mardin Artuklu Devlet Hastanesi Taksi siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir.

Mardin Artuklu Devlet Hastanesi Taksi şehir içi ve şehir dışı taşıma hizmetleri ile beklentileri tam anlamıyla karşılamaya devam etmektedir. Sağlıklı ve Huzurlu Yolculuklar Dileriz.

 

VİZYONUMUZ

Hastane Taksi’nin  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

 

MİSYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.


0

0

0

0
Mardin Artuklu Devlet Hastanesi Taksi Durağı